infoaudit-iso.eu
+420 603 282 134
Poradenství a certifikace ISO
Zajistíme vše potřebné pro získání certifikátů!

Postup pro zavedení

Na základě Vaší poptávky v odkazu "Cenová nabídka" Vás obratem kontaktujeme s cenovou nabídkou, případně doplníme potřebné informace o Vaší společnosti ohledně ISO certifikace.

Obratem Vám zašleme nabídku s referencemi a s návrhem smlouvy o dílo pro přípravu k certifikaci ISO. Předložené reference jsou zároveň zárukou, že Vás naše společnost úspěšně připraví k certifikačnímu auditu. V případě zájmu proběhne nezávazné osobní setkání. Po podepsání smlouvy se začíná spolupracovat na vytváření textové dokumentace a vypracovávání jednotlivých úkolů. Návštěvy u Vás budou realizovány 2x do měsíce, nebo dle potřeby, samozřejmostí je účast při závěrečném certifikačním auditu. Samotný proces přípravy k auditu se snažíme vést maximálně efektivně. Snažíme se využívat již spracovanou dokumentaci společnosti. A tím zajistit aby proces certifikace nebyl byrokratickou zátěží. Všem našim klientům garantujeme 100% úspěšnost certifikačního auditu.

Dokumentace může být pro potřeby auditu vedena i v elektronické podobě. V případě zájmu se může Vaše společnost prezentovat na našich www stránkach.

  Copyright © 2023 audit-iso.eu

Tvorba www stránek Winternet s.r.o.